logo

KAPLAN ESENLERDE SON HABERE SERT ÇAKTI

Adsız (500 x 290)

 

Esenlerde Bölgede İlk Haber Gazetesine demeç veren Esenler Çankırılar Dernek Başkanı Mustafa Kaplan, Esenlerde Ak Parti’ye yakınlığı ile bilinen Esenlerde son haber gazetesi’ne sert tepki gösterdi.

Kaplan gazetenin imtiyaz sahibini işaret ederek ismini bile anmak istemediğim o malum arkadaşlar gazetecilik yapacaklarsa ben kendilerine acilen doğru haber yapmayı öğrenmelerini tavsiye ediyorum diye konuştu.

İŞTE BÖLGEDE İLK HABER GAZETESİNİN HABERİ

Esenler Çankırılar Dernek Başkanı Mustafa Kaplan, yaptıkları faaliyetlerin başkalarına mal edilmesine sert tepki gösterdi.

“O malum marjinal gazete ne yaparsa yapsın Mustafa Kaplan ismini asla silemez” diyen Kaplan, “Çünkü Mustafa Kaplan Esenler’e mal olmuş bir insandır” dedi.

Ramazan etkinleri kapsamında yaptıkları programın bir takım çevreler tarafından başkalarına mal edilmeye çalışılmasına sert tepki gösteren Esenler Çankırılar Dernek Başkanı Mustafa Kaplan,  “O malum marjinal gazete ne yaparsa yapsın, Mustafa Kaplan ismini asla silemez. Çünkü Mustafa Kaplan Esenler’e mal olmuş bir insandır” dedi.

“O malum yandaş ve marjinal gazetenin yayın politikasını tüm Esenler halkı iyi biliyor” diyen Kaplan açıklamalarına şu şekilde devam etti;

“Esenler Çankırılılar Derneği’nin yaptığı faaliyeti başkalarına mal etmek ne kadar etik bir davranıştır bilmiyorum ama o haberi yapan malum gazetenin marjinal bir yayın politikası izlediğini sadece bizler değil, tüm Esenler halkı da gayet iyi bilmektedir. Kaldı ki o marjinal gazete pek ciddiye de alınmıyor.

Tabi o malum gazetenin sahipleri kendilerini Esenler’de yabancı hissediyorlarsa ve gerçekten de öyleyse programı kimin yaptığını Belediye Başkanına ve AKP İlçe Başkanı’na sorup öğrenebilirler.

Çünkü biz Esenler Çankırılılar Derneği olarak yaklaşık bir aydır ramazan etkinliklerinde faaliyet yaptık. Onun için o programı bizim yaptığımızı Belediye Başkanı, AKP ilçe Başkanı ve tüm Esenler halkı iyi biliyor.

Ancak o malum marjinal gazetenin bana karşı bir tavrı olduğu için yaptığımız faaliyetleri başkalarına mal ederek kendilerince Mustafa Kaplan’ı görmezden gelmeye çalışıyorlar.

Ne yaparlarsa yapsınlar Mustafa Kaplan’ı hiç kimse silemez. Çünkü Mustafa Kaplan Esenler’e mal olmuş bir insandır.

Adlarını dahi anmak istemediğim o malum arkadaşlar unutmasınlar güneş asla balçıkla sıvanmaz. Bu malum arkadaşlar eğer basın işiyle uğraşmaya devam edeceklerse ben kendilerine acilen doğru haber yapmayı öğrenmelerini tavsiye ediyorum

Share
#

SENDE YORUM YAZ